  • WVL9FJ1R5K
WVL9FJ1R5K
advertisement
Manufacturer No:
WVL9FJ1R5K
HK JDW NO:
873-WVL9FJ1R5K
Datasheet:
WVL9FJ1R5K
Description:
WVL 1.5 10% F09
Step5Bar-code shipping tag
WVL9FJ1R5K
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
    Radial, Vertical Cylinder
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.300Dia 7.62mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Inductance
    1.5μH
  • Q @ Freq
    80 @ 7.9MHz
  • Height
    0.430 10.92mm