  • BLM18KG601SZ1D
BLM18KG601SZ1D
advertisement
Manufacturer No:
BLM18KG601SZ1D
HK JDW NO:
535-BLM18KG601SZ1D
Datasheet:
BLM18KG601SZ1D
Description:
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
BLM18KG601SZ1D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Filter Type
    Signal Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    150mOhm
  • Current Rating (Max)
    1.3A
  • Impedance @ Frequency
    600Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.037 0.95mm