  • CDRH12D77BT150NP-101MC
CDRH12D77BT150NP-101MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH12D77BT150NP-101MC
HK JDW NO:
738-CDRH12D77BT150NP-101MC
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 164
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CDRH12D77BT150NP-101MC
  • Factory Lead Time
    1 Weeks
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Series
    CDRH12D77B/T150
  • Size / Dimension
    0.516Lx0.504W 13.10mmx12.80mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    2.8A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    100μH
  • DC Resistance (DCR)
    138mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    3.05A
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm