  • IHLP2525CZER220M1A
IHLP2525CZER220M1A
advertisement
Manufacturer No:
IHLP2525CZER220M1A
HK JDW NO:
873-IHLP2525CZER220M1A
Description:
Quantity:
In Stock : 627
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
IHLP2525CZER220M1A
    Select All
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    IHLP-2525CZ-1A
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    0.270Lx0.255W 6.86mmx6.47mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Depth
    6.72mm
  • Construction
    Rectangular
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    2.9A
  • Military Standard
    Not
  • Case Code (Metric)
    6363
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    135mOhm Max
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    2.5A
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Height
    2.9972mm
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm