  • IHLP5050FDER120M51
IHLP5050FDER120M51
advertisement
Manufacturer No:
IHLP5050FDER120M51
HK JDW NO:
873-IHLP5050FDER120M51
Step5Bar-code shipping tag
IHLP5050FDER120M51
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Core Material
    COMPOSITE
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    IHLP-5050FD-51
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.522Lx0.508W 13.26mmx12.90mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Depth
    12.9mm
  • Current Rating
    10.6A
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    12μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    20.33mOhm Max
  • Max DC Current
    6.9A
  • Frequency - Self Resonant
    7.59MHz
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    6.9A
  • Height
    6.4mm
  • Height Seated (Max)
    0.252 6.40mm