  • ISC1812ES821J
ISC1812ES821J
advertisement
Manufacturer No:
ISC1812ES821J
HK JDW NO:
873-ISC1812ES821J
Datasheet:
ISC1812ES821J
Step5Bar-code shipping tag
ISC1812ES821J
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    3.4mm
  • Construction
    Molded Chip
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    72mA
  • Inductance
    820μH
  • Test Frequency
    796kHz
  • DC Resistance (DCR)
    13.5Ohm Max
  • Max DC Current
    72mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.2MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 796kHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Height
    3.2004mm
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm