  • LED100W-095-C1050
LED100W-095-C1050
advertisement
Manufacturer No:
LED100W-095-C1050
HK JDW NO:
824-LED100W-095-C1050
Package:
Datasheet:
LED100W-095-C1050
Step5Bar-code shipping tag
LED100W-095-C1050
  • Operating Temperature
    -30°C~65°C
  • Size / Dimension
    6.42Lx2.81W x 1.83 H 163.0mmx71.3mmx46.5mm
  • Power (Watts)
    100W
  • Max Power Dissipation
    100W
  • Efficiency
    91%
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Max Output Current
    1.05A
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Voltage - Output
    31V~95V
  • Height
    46.482mm