  • LED50W-036-C1400-D
LED50W-036-C1400-D
advertisement
Manufacturer No:
LED50W-036-C1400-D
HK JDW NO:
824-LED50W-036-C1400-D
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 149
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LED50W-036-C1400-D
  • Operating Temperature
    -30°C~65°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    7.64Lx1.69W x 0.98 H 194.0mmx43.0mmx25.0mm
  • Type
    Constant Current
  • Power (Watts)
    50W
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    1.4A
  • Voltage - Output
    12V~36V