  • MS75083-9SH
MS75083-9SH
advertisement
Manufacturer No:
MS75083-9SH
HK JDW NO:
873-MS75083-9SH
Datasheet:
MS75083-9SH
Step5Bar-code shipping tag
MS75083-9SH
  • Material - Core
    Phenolic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Series
    MS75083
  • Size / Dimension
    0.095Diax0.250L 2.42mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±10%
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Lead Length
    36.575mm
  • Lead Diameter
    0.508 mm
  • Inductance
    470nH
  • Test Frequency
    25MHz
  • DC Resistance (DCR)
    350mOhm Max
  • Max DC Current
    650mA
  • Frequency - Self Resonant
    330MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Inductance Frequency - Test
    25MHz