  • PDMFAT22148D-202MLB-6P
PDMFAT22148D-202MLB-6P
advertisement
Manufacturer No:
PDMFAT22148D-202MLB-6P
HK JDW NO:
16205-PDMFAT22148D-202MLB-6P
Description:
2mH@1kHz -25℃~+105℃ 1.5kVAC 27mΩ 1.5kV 3 9A 1.5kV@AC,3secs Plugin Common Mode Filters ROHS