  • BFC2370FB104
BFC2370FB104
advertisement
Manufacturer No:
BFC2370FB104
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC2370FB104
Package:
Datasheet:
BFC2370FB104
Description:
BFC2370FB104 datasheet pdf and Film Capacitors product details from Vishay stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BFC2370FB104
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    ±10%
  • Termination
    pc pins
  • Capacitance
    100nF
  • Voltage Rating
    400V