  • GQM2195C2E2R2WB12D
GQM2195C2E2R2WB12D
advertisement
Manufacturer No:
GQM2195C2E2R2WB12D
HK JDW NO:
535-GQM2195C2E2R2WB12D
Description:
GQM 2.2pF Ceramic Capacitor ±0.05pF C0G NP0 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm -55°C~125°C 2 Terminations High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric)
Quantity:
In Stock : 2532
Step5Bar-code shipping tag
GQM2195C2E2R2WB12D
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.05pF
  • Capacitance
    2.2pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Thickness (Max)
    0.037 0.95mm