  • IMC-1210150K
IMC-1210150K
advertisement
Manufacturer No:
IMC-1210150K
HK JDW NO:
873-IMC-1210150K
Package:
Datasheet:
IMC-1210150K
Step5Bar-code shipping tag
IMC-1210150K
  • Current Rating
    164mA
  • Frequency
    2.52MHz
  • Inductance
    15 μH