  • MMZ1005S800CT000
MMZ1005S800CT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005S800CT000
HK JDW NO:
769-MMZ1005S800CT000
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
MMZ1005S800CT000
Description:
Quantity:
In Stock : 24462
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005S800CT000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Series
    MMZ
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    25%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Subcategory
    Other Filters
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    500mA
  • Impedance
    80Ohm
  • Max DC Current
    500mA
  • Frequency (Max)
    300MHz
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    120mOhm
  • Impedance @ Frequency
    80Ohm @ 100MHz
  • Frequency (Min)
    40MHz
  • Height
    558.8μm
  • Width
    0.5mm