  • SCMR14C474MRBA0
SCMR14C474MRBA0
advertisement
Manufacturer No:
SCMR14C474MRBA0
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-SCMR14C474MRBA0
Package:
Datasheet:
SCMR14C474MRBA0
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SCMR14C474MRBA0
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    470mF
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    300mOhm
  • Height
    14mm