ATF1508RE-5AX100
ATF1508RE-5AX100
536-ATF1508RE-5AX100
100-TQFP
Tin PMIC ATF15xx Series ATF1508RE 100 Pin 400MHz 100-TQFP
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
ATF1508RE-5AX100 Overview
The mobile phone network has 128 macro cells, which are cells that provide radio coverage from high-power cell sites (towers, antennas, or masts).The item is packaged with 100-TQFP.The device is programmed with 80 I/Os.Trayshould be used to package the chip.Ensure its reliability by operating at [0].Ideally, the chip should be mounted by Surface Mount.The FPGA belongs to the ATF15xx series.In accordance with the [0], its related parts are listed.If high efficiency is desired, the supply voltage should be kept at [0].It is adopted to store data in [0].This device is mounted by Surface Mount.A total of 100pins are provided on this board.There is a maximum supply voltage of 3.6Vwhen the device is operating.The device is designed to operate with a minimal supply voltage of 3VV.A total of 100 Programmable I/Os are available.There can be 400MHz frequency achieved.400MHzis the maximum frequency.It is recommended that the operating temperature exceed 0°C.There should be a temperature below 70°Cat the time of operation.The program consists of 8 logic blocks (LABs).A fundamental building block of logic consists of 8logic elements/cells.
ATF1508RE-5AX100 Features
100-TQFP package
80 I/Os
The operating temperature of 0°C~70°C TA
100 pins